Usługi

Głównym celem GreenButton jest zapewnienie kompleksowej usługi w zakresie budowy własnego, ekologicznego i oszczędnego źródła produkcji energii elektrycznej. Oferujemy pełen wachlarz usług związanych z fotowoltaiką, by zapewnić naszym klientom fachową pomoc na każdym etapie przygotowywania instalacji fotowoltaicznej.

 

PROJEKTOWANIE KONSTRUKCJI POD INSTALACJĘ FOTOWOLTAICZNĄ 

Jako specjaliści od lat związani z branżą elektryczną, doskonale zdajemy sobie sprawę, że profesjonalnie zaprojektowana instalacja fotowoltaiczna to podstawa jej bezawaryjnego i bezpiecznego użytkowania. To również gwarancja szybkiego zwrotu poniesionej inwestycji. Mając na uwadze zróżnicowane oczekiwania inwestorów, każdy projekt traktujemy indywidualnie i staramy się dopasować go bezpośrednio do potrzeb klienta. Dostarczamy rozwiązania, które pozwalają na montaż paneli fotowoltaicznych zarówno w wersji wolnostojącej, jak i na dachach płaskich i skośnych.

 

MONTAŻ INSTALACJI

Do zagadnienia fotowoltaiki podchodzimy kompleksowo: realizujemy zlecenia od podstaw, zapewniając klientom nie tylko kompletny projekt instalacji i dostarczanie odpowiednich urządzeń, ale też późniejsze uruchomienie systemu fotowoltaicznego. Podejmujemy się montażu instalacji naziemnych i na dachu budynku, przy zachowaniu wszelkich zasad bezpieczeństwa. Montaż instalacji wykonywany jest przez nasz wykwalifikowany zespół instalatorów z odpowiednią wiedzą i niezbędnymi uprawnieniami. 

 

POMOC W UZYSKANIU FINANSOWANIA 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, oferujemy swoją pomoc w pozyskiwaniu dofinansowania na inwestycje wykorzystujące system odnawialnych źródeł energii. Korzyści z dofinansowania instalacji fotowoltaicznych uzyskanej za pośrednictwem Green Button to:

  • brak konieczności inwestowania własnych środków i obciążania domowego lub firmowego budżetu,
  • możliwość korzystania z wszelkich profitów energii słonecznej po wybudowaniu instalacji bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów,
  • minimalna ilość formalności - nasi specjaliści zajmą się zarówno odpowiednim wypełnieniem wniosku, jak i wykonaniem projektu instalacji fotowoltaicznej.

W szczególności zachęcamy do skorzystania z finansowania oferowanego przez Alior Bank. Dzięki specjalnej współpracy z Alior Bank, uzyskacie Państwo niskie oprocentowanie na instalację fotowoltaiczną przy zachowaniu minimum formalności. 

 

KONFIGURACJA URZĄDZEŃ

Wszelkie komponenty instalacji fotowoltaicznej wymagają odpowiednio wykonanego montażu, jak i właściwej, późniejszej konfiguracji. Aby np. zakupiony inwerter mógł działać prawidłowo, musi zostać podłączony i skonfigurowany przez wykwalifikowany personel. Oferujemy fachową pomoc w konfiguracji urządzeń zakupionych w naszym sklepie internetowym, jak również u innych dostawców.

 

ZGŁOSZENIA DO ZAKŁADU ENERGETYCZNEGO 

Po zakończeniu prac przez naszych specjalistów niezwłocznie dokonujemy zgłoszenia zamontowanej instalacji do zakładu energetycznego. Bierzemy na siebie wszelkie formalności związane z tym procesem - tak, aby inwestor mógł skupić się przede wszystkim na czerpaniu korzyści płynących z odnawialnych źródeł energii. 


Jeżeli jesteście Państwo skorzystaniem z naszych usług, zapraszamy do wysłania zapytania przez nasz formularz kontaktowy.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl