O nas

 

 

 

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą z branży elektryki i odnawialnych źródeł energii działającą na terenie całego kraju. 

Specjalizujemy się w dystrybucji i montażu podzespołów niezbędnych do budowy własnych elektrowni fotowoltaicznych oraz dystrybucji i sprzedaży osprzętu elektrycznego. 

Posiadamy niezbędną wiedzę techniczną oraz bogate doświadczenie w branży energetyki. To pozwala nam na budowę każdego rodzaju elektrowni fotowoltaicznej i dostosowanie instalacji bezpośrednio do indywidualnych potrzeb klienta. 

Staramy się otaczać klientów fachową opieką, oferując kompleksowe usługi z zakresu fotowoltaiki: montaż i projektowanie konstrukcji pod instalację fotowoltaiczną, pomoc w uzyskaniu finansowania na fotowoltaikę, zgłoszenie do zakładu energetycznego po zakończonej instalacji, konfigurację urządzeń i pełny serwis gwarancyjny. 

Skład zespołu GreenButton tworzą prawdziwi entuzjaści nowoczesnych technologii i innowacyjnych rozwiązań w zakresie energetyki. Zależy nam, by zapewnić klientom efekt odczuwalnych oszczędności dla budżetu domowego lub firmowego, a przy tym umożliwić życie w przyjaźni z otoczeniem poprzez realną kompresję zanieczyszczeń środowiska. 

  


 

Ekologiczna,       efektywna i ekonomiczna energetyka to najlepsza inwestycja w przyszłość.

Jesteśmy przekonani, że w najbliższym czasie większość nowych, jak również zmodernizowanych budynków, będzie zasilana właśnie energią elektryczną pochodzącą z odnawialnych źródeł energii. Takie możliwości przynoszą niezaprzeczalne profity dla konsumenta w postaci minimalizacji kosztów eksploatacji i maksymalizacji komfortu korzystania z działających samoczynnie urządzeń. Nowoczesne rozwiązania w zakresie energetyki przyniosą też korzyści dla całego ekosystemu poprzez zmniejszenie zanieczyszczeń środowiska naturalnego i zatrzymanie efektu cieplarnianego.

 


 


 W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy, pod adresem email sklep@greenbutton.pl lub telefonicznie pod numerem 790 880 688.

 

Serdecznie zapraszamy

Załoga sklepu

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl